| marinaartm a întrebat:

De 2 zile vreau sa va spun ca sunt destul de stresata si imi este frica din cauza a celor auzite privind o problema medicala la cineva.
Noaptea, cand sa ma culc ma apuca un tremurat si ma tine si toata noaptea, frisoane.Nu am febra, dar in schimb imi este putin greata si nu prea am pofta de mancare.

Nu mi s-a mai intamplat sa am frisoane asa insotite de greata.

VA ROG ZICETI-MI UN SFAT. POATE FI DIN CAUZA STRESULUI EXCESIV SI CUM IMI REVIN? DAU FUNDITA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DraGfirE a răspuns:

Mai bine ti-as indica sa te pui sa mananci supe, carne si 100% iti revii mi s-a intamplat si mie sambata chestia asta numai ca eu nu am mai rezistat si am si vomitat laughing. Deci vezi ce faci, nu-i de gluma.

2 răspunsuri:
| Ŗǿכsǻna a răspuns:

Poate fi din cauza stesului excesiv...du-te la frmacie si i ceva pentru somn si incearca sa te calmezi laughing) badgirl

| oanard591 a răspuns:

Mergi la medicul d familie. poate e un inceput de gripa, chiar daca nu ai febra, gripa nu este insotita de febra intotdeauna.