| Anonim99468743 a întrebat:

De aproximativ 8 luni de zile ma confrunt cu o problema, am stări de greață zilnice persistente si inca nu am găsit nicio soluție.
Mi-am făcut toate analizele si toate au ieșit bune înafară de endoscopie la care mi-a ieșit ca am reflux biliar si gastrita. Am luat vreo trei tratamente si tot nu mi-a trecut.
Aveți vreo idee ce pot sa mai fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Vorbeste si cu alt medic

| Cremene_Flavius_Ovidiu_1989 a răspuns:

Salut! e posibil sa ai limbrici... ia in fiecare dimineata usturoi pe nemancate