| Roxxy03 a întrebat:

Buna TPU.De cateva luni mi-au ramas in obraji urme lasate de cosurile pe care le-am stors. De 1 luna am facut tratament cu Zineryt si lotiunea din gama Stop Acnee de la Gerovital Plant dar fara nici un efect. Ce as putea face? Arata foarte urat pe fata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Holy2010 a răspuns:

PanOxyl gel. Pe langa ca te scapa de acnee are si un efect de exfoliere deci reduce petele pigmentare existente.
Eu l-am luat de la cineva din Cluj de pe olx pentru ca in farmacii nu gasesti

| Cryssu95 a răspuns:

Decat sa arunci banii pe produse care nu stii sigur daca te ajuta mai bine te duci la un dermatolog. El sigur o sa iti recomande ceva pentru tenul tau. Bafta :*