| bunasecs a întrebat:

Buna TPU,de cateva saptamani incoace ma urinez foarte des( o data la o ora) si ma si doare bazinul, cat si partea stanga a spatelui si a devenit inconfortabil.De la ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Mergi la medic.Nu degeaba scrie mai sus, cu rosu:
Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.

| FreddieM a răspuns:

Sange in urina? Posibila infectie E-coli, am avut recent. Ia reteta de antibiotice de la medic, (nu orice fel, sunt specifice pentru tipul asta de infectie}. Trece in mai putin de o saptamana. Iti urez sa te faci bine.
Cheers

| trophin a răspuns:

Daca avea nevoie de medic, paramedic, se ducea acolo, insa se plange aici, dai o pastila

| trophin a răspuns:

Fii atent/atenta, strange-te, ia patura calda si pune-o acolo, intelegi tu unde,

| CuStimaSiRespect a răspuns:

Ar putea fi o infecție urinară, cel mai posibil, dar oricum trebuie să mergi la doctor cât mai repede.