| Dada11 a întrebat:

Ce sa fac ca de 2 zile ma doare foarte tare toata partea stanga a spatelui,nici macar nu pot sa stranut, ma doar foarte rau? Ce ar putea fi?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate ai probleme cu rinichii, du-te la medic

| Mayar a răspuns:

In opinia mea, te-ai racit. Probabil ca ai tras curent, cum se zice, si acum te doare.
Umarul nu te doare deloc?
Iti recomand sa puni ceva sa iti tina de cald in acea zona, sau sa te dai cu ceva unguent.
Cel mai bine ar fi sa intrebi ceva medic ce sa folosesti. Nu neaparat sa mergi la el la cabinet, poti sa il intrebi si la telefon de ex.
In orice caz, evita sa stai in curent, nu dormi pe acea parte si incearca sa incalzesti acea zona.
Sper sa te faci bine!

| Dada11 explică (pentru Mayar):

Cum m-a tras curentul adica?

| Allexander07 a răspuns (pentru Dada11):

Nu mai astepta raspunsuri, du-te la MEDIC.
Nu mai asteptati pana in clipa cand nu mai puteti, pentru ca o sa fie prea tarziu si o sa regretati.

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Te doare frecvent.
Simti ca atunci cand respiri,o faci mai greu decat de obicei?
Daca da, inseamna ca ai probleme cu plamanii, si trebuie sa mergi la medic pentru o radiografie.
De fapt, chiar trebuie sa mergi la medic!
Nu mai sta asa, risti sa fie grav!

| Dada11 explică (pentru NoSmile):

Nu ma doare de 2 zile rau de tot?

| NoSmile a răspuns (pentru Dada11):

Am inteles. Dar ma refeream daca in astea 2 zile te-a durut tot timpul, s-au s-a mai amliorat durerea in anumite momente?
Tin sa cred ca ai probleme cu plamanul stang, ai racit la el...mergi la medic sa nu faci pneumonie!