| AndreyG a întrebat:

Buna TPU de cateva zile imi simt pulsul la incheietura mainii stangi. uneori am si o zvarcolire ca un mic spasm cum se mai intampla la muschi uneori. nu imi este rau, nimic de genul si cred ca sunt sanatos, nu am boli. Ce poate fi? ceva temporar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Na lasa nu mai baga in seama toate nimicurile, este normal sa-ti simti pulsul la inchetura mainii, calmeaza-te!
Te pup!

| blaablaablaaa a răspuns:

Salut, nu te ingrijora este ceva temporar, dar incearca sa nu te mai stresezi sau enervezi si sa fi mai calm.