| Neagu_Nicoleta_1981 a întrebat:

de cateva zile ma doare in partea dreapta a corpului, uneori imi amorteste piciorul, ma doare coloana, simt goluri in stomac... unii oamnei imi spun ca nu pot adea apendicita ca nu vars, chiar daca am starii uneori...Ce pot facee?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Nu trebuie sa versi ca sa ai apendicita

| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil este vorba de apendicita inflamata si te-as sfatuii sa mergi la medci de urgenta, pentru ca de amorteste piciorul, poti ajunge sa afci peritonita, adica sa se sparga apeticita si sa pocneasca in tine.
Urgent la spital!