| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile ma doare spatele si burta in partea dreapta, si cateodata imi amorteste si piciorul drept.
Oare ce o fi? cryingcryingcrying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| scarly86 a răspuns:

Poate fi o afectare renala, pielonefrita cel mai probabil, iti recomand sa mergi la un medic nefrolog sau urolog. o sa faci un ecograf, un examen sumar de urina si probabil o urocultura. daca se depisteaza ca ai o infectie bacteriana, vei primi antibioticele potrivite.

| pantera2011 a răspuns:

Stres, lipsa de calciu, in partea dreapta poate fi fiere, ficat apendicita...mai bine du-te la medic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca esti fata probabil iti va veni ciclul dar cu amortirea piciorului drept nu stiu ce sa zic...