| ριтιq a întrebat:

De cateva zile simt o durere surda in partea dreapta mai sus de apendice, putin mai jos de limita coastelor, si se raspandeste si in partea din spate usor... Este posibil sa fie ficatul? Tin sa mentionez ca inainte sa apara durerile am consumat in fiecare zi din saptamana cartofi prajiti.waiting...

P.S: Am mai avut asa durere si acum cateva satptamani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Tin sa precizez ca sunt foarte fericit ca ai spus apendice si nu apendicita. Multi idioti zic "" ma doare la apendicita".
Durerea poate fi de la multe. Nimeni nu-ti poate spune fara analize. Mergi la doctorul de familie.

| Alin_Danutzz_1999 a răspuns:

Pai daca e nu mai manca cartofi 2-3 saptamani si vezi daca te mai doare si daca te mai doare du-te la doctor!