| Ionutz021305 a întrebat:

Buna TPU, de ceva vreme ma simt stresat, cu psihicul la pamant, in fiecare seara aproape cand ma pun sa dorm, cand sunt pe punctul de a adormi simt o bataie neregulata a inimii si tresar, parca o bataie in plus cu cea normala sau o bataie puternica, si tot asa, iar incerc sa adorm iar o simt iar daca stau cu ochii deschisi nu simt nimic, simt si ziua aceste senzatii dar foarte rar, ce ar putea fi? Mi e frica sa nu patesc ceva in somn. Am 18 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Iti creezi singur atacuri de panica, din cauza ipohondriei care te macina.
Te sfatuiesc sa mergi al un psiholog, ca sa poti sa-ti revii.