| newboy a întrebat:

Bună TPU,de ceva vreme ma tot confrunt cu balanita insa nu reusesc,am incercat diferite creme oferite de catre diferiti doctori dermatologi,am incercat diferite tratamente naturiste insa nici acestea nu au functionat,inainte cu o zi mi-au aparut niste bubite langa glandul penisului jos si le-am facut sa dispara cu un unguent,insa azi mi-a aparut o problema mai grava,am o durere in interiorul penisului in partea stanga,chiar in mijloc,simt aceea durere numai cand imi strang penisul sau cand il frec,tin sa precizez ca n-am avut nici un contact sexual pana acum,sper sa nu fie cancer penian,singura chestie care ma ingrijoreaza, dat fiind faptul ca igiena mea nu este intocmai una bine pusa la punct.
Mentionez ca am 18 ani.
Stiti ce problema ar putea sa fie?
Multumesc Anticipat pentru raspunsuri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Elena9328 a răspuns:

Daca nu ai o igiena corespunzătoare. Se întâmplă.