| alexandra_7131 a întrebat:

am 12 ani si ma confrunt cu o problema cam de o saptamana. mi-au aparut niste bubite mici si rosii pe fata, in jurul nasului si in barba. mi-am dat cu un unguent dar degeaba...nu stiu ce sa fac. nu imi apar mereu, in anumite perioade. imi spuneti va rog ce sa fac:*:*...nu le mai suport!:*X:X

2 răspunsuri:
| lololololol a răspuns:

Esti la pubertate. Esti sigura ca nu sunt cosuri? Vorbeste cu mamica ta si ea va sti ce e de facut!

| floaredetrandafir a răspuns:

Pai poate fi de la menstruatie daca ai, sau daca nu te speli pe fata des