| Ana2920 a întrebat:

Bună TPU! De ieri mă doare parcă cerul gurii când casc. Dacă e cineva pe aici care a pățit această chestie, ce este și cum scap de acea durere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| nicunicu3 a răspuns:

Raceala,de la curent, masele.

| dinaprilie a răspuns:

Intindere

| Catrice a răspuns:

Nu mai casca.