| ionut332 a întrebat:

Salut,am in jurul gurii un fel de puncte cu grasime, dar care nu.s vizibile doar daca casc. Unu dintre ele s-a umflat gen ca un cos si doare destul de tare daca il apas si mi s-a umflat si buza putin in partea aia. Am mai patit, dar le.am lasat sa se umfle mai mult si dupa le spargeam. Din ce cauza apar si cum scap de ele?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil sa apara de la pasta de dinti daca folosesti cu fluor si te atingi cu ea in jurul gurii. Poti sa folosesti crema Bioderma sebium global, contine ingrediente anti-inflamatoare, calmante si acid salicilic.

| SeminteCuSareSauPaprika01 a răspuns:

Logic! Te-ai muscat cumva cand mancai si de asta ai acele puncte! Am si eu!