| aleexkdos90 a întrebat:

Bună TPU! De la un timp a început să mă doară in piept, când apas durerea se duce sa în spate știți că un ghimpe. După ce mănânc, iar simt disconfortul ăla, când respir simt sa trag mai mult pe gură și casc foarte frecvent chiar dacă nu sunt obosită am senzația aia, am o durere in spate nu știu parcă se mișca. Stiu că e ciudat, dar de le ce poate fi? Am doar 14 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Freya1 a răspuns:

Mergi la medicul de familie pentru n consult. Poate sa fie de la oase, plamani, stomac.
Având doar 14 ani și ne având alte probleme de sănătate poate nici sa nu fie ceva grav.