| iiooa1 a întrebat:

De marti seara nu mai respir cum trebuie, nu mai pot sa-mi umplu plamanii cu aer si din cand in cand ma doare in capul pieptului. Nu tusesc, nu am secretii nazale nici respiratie suieratoare, pot spune ca noaptea dorm foarte foarte bine! Ce credeti ca este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| alice_8629 a răspuns:

Ai fost cumva la medic?

| alice_8629 a răspuns:

Pai ar trebui sa te duci

| iiooa1 explică:

N-am fost inca

| iiooa1 explică:

Mi-a trecut.