| kyshtoc21 a întrebat:

am secretii nazale apoase unilaterale de vreo 3-4 zile, dar nu ma doare in gat, nu tusesc, nu am dureri musculare, nu am febra, ci doar stranut un pic din cand in cand, ce credeti ca este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Este doar o simpla raceala.Mergi la medicul de familie sa iti dea niste antibiotice si picaturi nazale.In doua zile maxim iti va trece, stai linistit/a.happy

| M.madallina a răspuns:

Te-a tras un pic curentul.nu este nimic altceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am la fel X)

Răspuns utilizator avertizat
| jandarmu a răspuns:

Si eu am la fel

| jandarmu a răspuns:

Buna, este doar o alergie.Mergi la farmacie si ia pentru asta ceva. Spala narile cu apa si sare (la o cana de apa, 1/2lingurita cu sare) si introduci cu seringa.Sa-mi raspunzi ce ai rezolvat.