| anonim_4396 a întrebat:

de vreo 2 zile simt oboseala atat fizica cat si psihica insa fara a fi facut vreun efort fizic sau psihic cat de cat, mare. (simt ca si cum as fi tocit o carte intreaga dar chiar sunt surprinsa la cat de repede si mult pot retine fata de acum ceva timp, cat despre fizic ma dor maselele si coloana )Nu cred ca este vorba de nicio raceala.! Ce credeti ca ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| trisha88 a răspuns:

Incearca sa te odihnesti cat de mult iti permite timpul eventual sa te relaxezi facand lucruri care iti fac placere daca nu-ti revii trebuie sa mergi la un doctor. Problema cu maseaua trebuie de asemenea s-o rezolvi ca e groaznica te slabeste si aia de putere.