| EuDelia a întrebat:

De vreo cateva ore, nervul de la coada ochiului tot imi pulseaza incontinuu.
Imi puteti spune de ce si ce as putea sa fac?
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CastronulCuCeapaVerde a răspuns:

Din cate stiu ii din cauza lipsei de calciu. Din cauza lipsei de calciu muschii nu se pot contracta corect. Tot din cauza lipsei de calciu pot aparea carceii, disconfort, palpitatii la inima in cazuri severe sau stare psihica proasta. Se poate ajunge chiar la atacuri de panica. O stiu pe propria piele. Fi atent la semnele acestea. Ce ai patit tu ii foarte minor. Bea niste lapte sau poti chiar sa iei niste tablete de calciu sau orice care contine calciu. Sper ca am fost de ajutor.

3 răspunsuri:
| 9gag a răspuns:

Mergi si dormi putin.

| eu17 a răspuns:

Nu-i nimic grav, urmeaza sa treaca. in termeni populari se foloseste expresia "se bate ochiul" dar nu e nimic problematic.o zi buna

| Iuzzzzi a răspuns:

Si mie mi se mai intampla.
Nu trebuie sa te ingrijorezi happy.
Se spune ca vei vedea pe cineva laughing).