| Vertikal91 a întrebat:

Deci cu vreo 7 luni in urma,cand eram in spital, cand mi s-a facut o injectie in branula...ma durea si acolo tubul de la seringa era plin cu medicament, adica nu imi intrase medicament in branula.Dar totusi ma durea putin..Probabil pentru ca trebuia schimbata branula ma durea..Intrebarea mea este daca e posibil sa imi fi intrat aer? Adica eu stiu ca prin branula nu poate intra aer...iar acel tub din seringa era plin cu medicament.Dar totusi va intreb pe voi e posibil sa imi fi intrat aer? Au trecut cam 7 luni de atunci.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Felys a răspuns:

Daca intra aer nu mai scriai tu acum pe net, se moare rapid nu dupa 7 luni