| buhu a întrebat:

Deci eu acum i.au un antibiotic si fumez. Problema e ca fumez tigara electronica cu aroma de cirese, dar zici mai mult ca are gust de lichior de cirese. Nu stiu daca actioneaza in vreun fel cu antibioticul!? Vreun sfat?!?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| emilioano a răspuns:

Hmmm da eu spun din sinceritate nu-i bine sa fumezi din țigară electronica ca am un coleg care fuma din acelea și eu pușcat aparatul chiar în timp ce fuma amu ii în spital cel mai bine renunti la fumat ca totuși o singura viata o ai mai bine știi ca faci ceva cu viata ta

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Nu are legatura cu antibioticul. Cat despre explozia tigarilor: http://www.click.ro/news/extern/de-ce-explodeaza-o-tigara-electronica