| razzykk a întrebat:

am cumparat si eu o tigara electronica si as dori si eu sa stiu cum se utilizeaza pentru first timeri. Eu am cumparat si baterie si incarcator si atomizor si aroma de cirese. Intrebarea mea este cum pot spala atomizorul pentru prima data ca am auzit ca asa trebuie si dupa aia ce trebuie sa fac ca sa pot sa fumez linistit.

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Nu te lua dupa" auzite"! ---du-te la magazinul de unde ai cumparat sau cauta manualul de utilizare dupa modelul de tigare cumparat.

| razzykk explică (pentru alessia5158):

Eu am luat de la cineva tigarea adica eu vreau sa stiu exact cum s-o folosesc exact, daca ma poate ajuta cu un tutorial bun pe youtube in care pot sa o folosesc corect.

| alessia5158 a răspuns (pentru razzykk):

Nu te pot ajuta! --- sunt o multime de tipuri de tigari electronice.Trebuie sa stii ce ai cumparat!

| lBroken69 a răspuns (pentru razzykk):

Tii apasat pe buton si tragi din ea.ce e asa greu?laughing

| lBroken69 a răspuns:

Mai bine fumezi tigari normale, astea electronice sunt mai rele decat cele normale.