| AnonimAnon4521 a întrebat:

Deci ieri mi-a venit menstruatia. Si azi am o secretie nu chiar galbena, culoarea pielii, ceva de genu, nu pot sa zic exact culoarea.
E normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Rallx a răspuns:

Buna! Sigur ca e normal. Fiecare organism se manifesta in felul lui. Stai calma.