| criss00 a întrebat:

Bună TPU, e adevărat ca vitamina A și vitamina E diminuează vergeturile? Se găsesc prin farmacii? dacă da cam cât costa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kitykity a răspuns:

Vitamina A și E diminueaza vergeturile, se gasesc in Catena, Farmacia Tei, si costa: Un flacon de Vitamin E are 100 de capsule gelatinoase si costa 50, 1 lei, Vitamina A 30 tablete 11, 39 RON. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| genifar45 a răspuns:

Hey! Da e adevărat ca vitamina A și E diminueaza vergeturile și se găsesc la Catena, Farmacia Tei, etc.