| casian503 a întrebat:

Buna TPU eu am varicela sau am avut
Pe data de 23.12. 2017 mi-au aparut bubitele iar in primele zile era insuportabil din cauza Eruptilor
Acum 4.1. 2018 mi s-au uscat toate bubitele iar unele mi-au picat
Daca au prins coaja pot iesi afara si sa fac baie?
De iesit afara am iesit un pic

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lory209 a răspuns:

Nu poti inca sa iesi pana cand nu iti trec toate bubitele si abia dupa ce iti trec poti sa faci baie iar de iesit afara poti cate putin.