| gabidanila a întrebat:

Astazi este a 12-a zi de varicela....ma simt foarte bine ca si cum nu am nimic...toate bubitele au prins coaja, unele chiar s-au vindecat si nu a mai aparut nimic. Pot iesi din casa in locuri publice?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Nhamnhumhebhaaa a răspuns:

Nup stai până dispare de tot sau riști să dai boala si altora

| gabidanila explică (pentru Nhamnhumhebhaaa):

Pai nu mai suport...am stat 12 zile in casa ca la inchisoare...sunt doar coji?