| joghu22 a întrebat:

Eu seara obișnuiesc sa dorm cu mana stânga sub perna, și ma cam jenează, îmi amorțește. Îmi spuneti cum sa ma dezobișnuiesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Altă intrebare idioată, nu stim, tu stii cum te simti bine asa dormi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin perseverenta.

Am mai multe variante, vrei una mai romantică?
Pune petale de trandafiri. Astfel o să dorești să stai cu nasul acolo, nu cu mâna.
Vrei una mai sălbatică?
Pune un șarpe acolo. Astfel o să dorești să dormi cu capul pe pernă, nu dedesubt.
Vrei una mai periculoasă?
Pune o capcană de șobolani sub pernă.
Vrei una medicală?
Ia 2 mg de Lorazepam. Astfel o să uiți de mână. Și de pernă.

| NarcisIfrim a răspuns:

Lasa ca e bine si asa, altii nu pot dormi.Adormi si nu mai simti.