| Rzv_Razvan_2001 a întrebat:

ieri la scoala ma durat extrem de tare sub coste si am racit mai mult se poate gii de la oboseala sau la o raceala puternica
si daca imi spuneti sa ma duc la medic ma duc diseara

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Reciteste postarea.
Vei constata ca ai o multime de greseli.
Esti racit, adreseaza-te medicului de familie si eventual fa o raza pulmonara...
O zi buna happy

| onyvirus a răspuns:

Daca e in stanga e splina daca e in dreapta ficatul ambele pot fi de la alimentatie oboseala splina puturoasa etc detaliaza mai exact zona unde te doare

| Andrei_Radu_2000_Kbtt a răspuns:

Daca iti spun sa te arunci in fantana, te arunci diseara?