| xVogue a întrebat:

Ieri mi-am facut un tatuaj pe la ora 20. Astazi dimineata la ora 7 mi-am dat jos folia si m`am dat cu o crema. In timp ce ma dadeam am ametit, am cazut pe jos si am inceput sa transpir. Am crezut ca innebunesc. Puteti sa imi spuneti oare de ce s-a intamplat asa? Eu mai am un tatuaj si niciodata de cand il am nu am avut astfel de ameteli. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu cred că are ceva-n comun cu tatuajul. Dacă nu aveai altul credeam că ai făcut alergie la tuşurile folosite.

| stepfania a răspuns:

Trebuie sa mergi la un medic neaparat.nu mai pune folie pe tatuaj. ungel foarte des in timpul zilei cu crema de galbenele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Na-re nimic...

| georgedanielc a răspuns:

Mai degraba o cadere de calciu, consulta un medic

| AlexBmxRider a răspuns:

Mergi la doctor. Cred ca e posibil sa fi alergica la tusul folosit si te-a afectat cumva, dar cel mai bine mergi la doctor!