| fasfasfasafas a întrebat:

Salut, acum 4 zile mi-am facut un tatuaj pe antebrat dar sunt putin speriat. Vindecarea lui nu se aseamana deloc cu ce am auzit pe la altii... in primul rand, mi s-a cojit aproape toata pielea azi, ieri si putin alaltaieri seara in timp ce ma dadeam cu crema. am inteles ca trebuie sa o las sa cada singura dar se rupea in timp ce ma dadeam cu crema pur si simplu iar in al doilea rand, nu ma mananca deloc. si pe toti pe care i am intrebat au spus ca ii mancau foarte tare in timp ce le cadea coaja. Am vorbit despre prima problema cu cel care mi-a facut tatuajul si a zis ca e totul bine dar nu stiu ce sa spun. despre a doua problema imi e rusine sa l intreblaughing va rog sa imi ziceti daca e normal ce mi se intampla doar daca chiar stiti despre ce e vorba.

1 răspuns:
| Tuderlus a răspuns:

Da este normal la fel mi se intamplase si mie cand imi facusem dar eu am pe toata mana este normal nu te speria.