| anonim_4396 a întrebat:

ieri mi-am pus aparat dentar pe partea de sus si am observat ca pe ultimul dinte nu am clichet, as dori sa stiu daca este normal, mentionez ca am si disjunctor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Aouolomuci a răspuns:

Daaa e normal si eu am avut aparat dentar. E ca sa nu te intepe.

| Andreeush a răspuns:

E normal, nu îți fă griji.
Dacă ai vreo nelămurire ar trebui să întrebi medicul, el e în măsură să îți explice orice problemă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Aouolomuci):

Ms bro