| ciobanu69 a întrebat:

Buna TPU imi este cam rusine sa intreb dar sunt ingrijorat si simt ca trebuie sa fac neaparat ceva. recent am observat ca mi-au aparut niste pete galben stravezii pe capul penisului, unele dintre ele sun destul de proeminente si ma irita in momentul in care ma masturbez, nu stiu de la ce au aparut petele dar tin sa mentionez ca inainte cu 2 zile am mancat lapte cu zacusca... oare sa aiba vreo legatura? va rog ajutati-ma nu stiu ce sa fac!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MenInShadow a răspuns:

Normal. Faza e ca alea sunt "celulele" prin care tu simti placerea. Si eu am si multa lume... uni nau saracii de ei. Doar daca incep sa te doar si sa usture sa te ingrijorezi si sa te duci la medic, dar nu ai dc pentru ca sunt "nervii" de placere.