| ciobanu69 a întrebat:

Salutari TPU imi este cam rusine sa intreb dar sunt ingrijorat si simt ca trebuie sa fac neaparat ceva. recent am observat ca mi-au aparut niste pete galben stravezii pe capul penisului, unele dintre ele sun destul de proeminente si ma irita in momentul in care ma masturbez, nu stiu de la ce au aparut petele dar tin sa mentionez ca inainte cu 2 zile am mancat lapte cu zacusca... oare sa aiba vreo legatura? va rog ajutati-ma nu stiu ce sa fac! FUNDA +Vot

Răspuns Câştigător
| underhill a răspuns:

Este normal ceea ce ai patit, am patit si eu la varsta de 10, 13, 14 ani...insa eu am mai avut o problema si mai mare:penisul meu nu se mai scula, iar o data a venit prietena mea la mine cu gandul de face dragoste, aceasta a vazut problema si a dorit sa ne despartim!

5 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Daca era de la mancare, nu cred ca se localiza tocmai acolo.
Mergi la un doctor, s-ar putea sa ai vreo ciuperca, ti se da un tratament pe baza de antibiotice si scapi.

| Digital112 a răspuns:

@underhill tu faceai dragoste la 10, 13, 14 ani?

| Maxxie a răspuns:

Alimentatia nu are nici o legatura! Masturbeaza mai rar si pastreaza-ti igiena nu nici o problema ai avut vrreun contact sexual? e ok bafta stai linistit incearca sa te ungi cu Fluocinolon sau Herpestop e ok! Bafta!

| herbalist a răspuns:

Du te la curve si nu te mai masturbawinking

| VanillaSyringe a răspuns:

Poate e vorba de o ciuperca.anyway...cum sa mananci lapte cu zacusca? pe bune.laughing