| sabinaaaaa a întrebat:

imi puteti spune va rog frumos de la ce varsta poti lua pastilele Green Coffee pentru slabit? si daca le-ati incercat, cum a fost? ati obesrvat unele rezultate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LovelyMan a răspuns:

Iti recomand ca niciodata sa nu iei pastile pentru slabit. Am inteles ca iti pot afecta inima pentru ca nu stii ce prostii baga in ele.

Daca vrei cu adevarat ceva bun, bea ceai verde, cam 1, 5 litri pe zi. Eu beau 2 pe zi si ma simt super ok. Se gaseste vrac la plafar sau in supermaketuri.