| Dumitritsa a întrebat:

imi puteti spune va rog niste denumiri de pastile care sa poti sa bei mai multe odata si sa ajungi la spital numai sa nu ramii cu sechele sau nenorocita pe viata! va rog spuneti daca stiti, ajutati-ma! funda! vot!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| ralucaralu a răspuns:

Lasa prostiile. Nu lua nici o pastila.

| BogdanV20 a răspuns:

Nu inteleg persoanele care vrea sa-si faca rau, nu te inteleg ce te deranjeaza. Ce te-a suparat de vrei sa faci asa ceva?

| razvanstoica a răspuns:

Pai poti sa spun ce pastile sa nu iei si sa ajungi la spital. Nu ramai cu sechele, doar cu un plod. Care e problema ta?

| AlessandraAndronic a răspuns:

Indiferent de problema ta nu iti face rau singura chiar daca te-a suparat cineva sau te-a ranit in vreun fel. Baga pe gat cateva pastile de tic tac te faci ca iti e rau si gata. Succes