| Dumitritsa a întrebat:

imi puteti spune va rog niste denumiri de pastile care sa poti sa bei mai multe odata si sa ajungi la spital numai sa nu ramii cu sechele sau nenorocita pe viata! va rog spuneti daca stiti, ajutati-ma! funda! vot!

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu o să stau să te admonestez, pentru că e viața ta, și faci ce vrei cu ea, dar atât îți spun; nimeni și nimic nu trebuie să te determine să recurgi la astfel de fapte extreme.
Medicamentele acționează diferit de la organism la organism, și ca să-ți dau un mic exemplu, o persoană poate ingera 10 pastile și din fericire supraviețuiește, iar altă persoană poate lua 5, și în scurt timp moare.
Sper că ai înțeles ce am vrut să zic.Lasă actele de teribilism prin care vrei să ieși în evidență; încearcă s-o faci prin lucruri pozitive.
Baftă!

| mgtow a răspuns:

Pastile sunt angro pentru asa ceva dar mai bine indura problemele vietii si treci peste toate necazurile.

| astamika24 a răspuns:

De ce sa faci asta? pentru cine? oricat de suparata ai fi dati seama k nu se merita.in afara de prieteni si parinti cui crezi ca o sa-i pese? orice problema are o solutie...gandeste-te mai bine

| BDorin a răspuns:

Nu se merita sa iei pastile pentru a ajunge in spital pentru nimic in lumea asta, chiar daca esti ranita, viata merge inainte.

Timpul vindeca orice rana!