| Allexanndrra005 a întrebat:

Buna Tpu.In fiiecare dimineata ma trezesz cu buza de sus umflata.De ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| 94Lucifer94 a răspuns:

Eu am pățit o singură dată, dar mă pișcase un țânțar în timp ce dormeam. Posibil să fii și tu la fel de norocoasă?

| BackAgain a răspuns:

Poate e o alergie la ceva din dormitor, poate chiar din pat. De exemplu: pene (daca ai perna cu pene), detergentul sau balsamul folosit pentru lenjeria de pat.