| Mihai1351 a întrebat:

Cum ma masturbez corect? Tot incerc dar nu imi dau seama cum se face corect pentru ca oricat de mult as face nu imi vine. Stiu ca pot ejacula pentru ca cumva am reusit sa ma trezesz dimineata cand eram la baie ca in loc de urina sa iasă spermă.Si tot nu imi pot da seama ce fac gresit in masturbarea mea. Mulțumesc anticipat

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil că varsta ta este problema.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cuprinzi ușor cu o mana si masezi delicat

| Violleta2022 a răspuns:

Corect?!
Pai fiecare face cum ii place, nu cum crede ca-i corect.
Daca esti dreptati, cu man dreapta, daca esti stangaci, apai stanga este cea mai indicata.

| doctorandus a răspuns:

Daca nu te poti masturba cum trebuie mergi la medic.

| dullcat a răspuns:

Te prinzi tu cu timpul. Explorarea aceasta o faci pe cont propriu, in intimitate, nu au cum sa te ajute niste straini.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu-mi dau seama daca esti troll sau nu.
Nu poți să micționezi sperma in loc de urina.Asta e posibil numai în cazul unei injaculari.
Cât despre masturbare big grin
Ai internetul in mâinile tale, descopera-lbig grin

| Mihai1351 explică (pentru Hyperion7):

Exact de aia am dat mesaj aici laughing)

| Hyperion7 a răspuns (pentru Mihai1351):

Nu aici, in alte părți big grin

| ALM2000RO a răspuns:

Ce vârstă ai?

| Bobbi1234 a răspuns:

Cauta un filme xxx si o sa afli raspunsul?

| IonGheorghe1976 a răspuns:

Intreaba-ti parintii, ei stiu mai bine, in special tatal tau, dar eventual incearca sa nu fi direct.

| tudor96537 a răspuns:

Iti transmit mesaj privat.

| tudor96537 a răspuns:

Cati ani ai?