| anonim_4396 a întrebat:

In seara aceasta, incercand sa dorm, m-am trezit cu o durere de tip intepatura groaznica. Initial, am crezut ca m-a muscat o albina era o durere de acest tip], si am obseravat ca m-a intepat in doua locuri. Ma durea foarte rau, si m-am inrosit. Intr-una din intepaturi, am gasit ceva de genul unui "acusor" de insecta. Cautand "impostorul", prin pat laughing, am dat de o insecta, ca o furnica, dar cu aripi, si banuiesc ca aceea a fost cauza. Oare, datorita ei ma doare? [durerea a inceput sa dispara, usor.], dar imi este frica sa nu fie ceva mai grav!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Madenstein a răspuns:

Stai linistita. Nu te lua dupa astia.
Nu ti s-a intamplat nimic. Te-a muscat probabil o furnica cu aripi. Nu se intampla nimic. happy

3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Albina nu musca prostule!

Răspuns utilizator avertizat
| Sl0 a răspuns:

O fi vreo albina care sa simtit incoltita de tine. Daca tea muscat ti-a dat 2 ace. Daca nu se umfla zona unde ai fost muscat si daca durerea incepe sa treaca nu iti fa probleme. Funda.[utem vb si pe mess deepside.loby.ast rasp