| reee3 a întrebat:

am o durere groaznica in urechea dreapta, am o inflatura inauntru un fel de coş foarte mare.
Durerea a inceput astazi dar nu parea ceva foarte grav dar acum seara cand vreau sa dorm nu pot suporta durerea, ma doare foarte tare si nu stiu ce sa fac. Dimineta si pe parcursul zilei nu ma durea asa de tare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Medicul de familie iti va da o trimitere la un medic orl-ist. Iar daca nu poti astepta pana dimineata, mergi la spital la urgente.