| gargaritasimpatica a întrebat:

In ultima vreme m-am ingrasat foarte mult si mananc din ce in ce mai mult. Este posibil sa fiu insarcinata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| gabriielaaa a răspuns:

Casa fii gravida trebuie sa ai pofte de genu capsuni cirese muraturi nu cad te pui la asa nu te mai opresti dar na fa-ti un test sa fii sigura, pare ca-ti doresti sa fii.

| gargaritasimpatica explică (pentru gabriielaaa):

Nu imi doresc am 16 ani

| gabriielaaa a răspuns (pentru gargaritasimpatica):

Asa am crezut scuze si multi imaite

10 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Doar dacă ai făcut sex neprotejat în perioada fertilă.
Altfel, ești doar bulimică.

| mihai69 a răspuns:

Felicitări pentru că încă mai crezi în poveștile cu barza!
Crede-mă, poți fi gravidă și să nu ai pofte, sau să ai pofte, dar să nu fii neapărat gravidă. Nu la toate femeile e valabilă chestia asta cu „poftele". Și nici alte simptome, cu excepția lipsei menstruației.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ai facut sex in perioada fertila si iubitul tau a ejaculat in tine, esti cu siguranta gravida.

| aXy99 a răspuns:

Cu o shaorma.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu ca nu ai mentionat nimic de vreun simptom al sarcinii.

| anamariarot a răspuns:

Vezi că nu-i de glumă cu mâncatul ăsta compulsiv... ajunge ca o dependență. Încerci să spui că nu ești dependent de mâncare, până încerci să te abții și ai niște „simptome" de parcă te-ai lăsa de heroină laughing.
Rărește zahărul; e demonstrat științific că acționează ca un drog.

Răspuns utilizator avertizat
| iTzLiviu a răspuns:

Ori ai prins gustul macarii, ori esti gravida big grin Hai Noroc