| Fetitsa123 a întrebat:

Buna TPU.In ultima vreme ma simt foarte lenes fara stare de a face ceva. Oare e de la anemie? Sau sunt prea odihnita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Totul se va schimba cand va incepe scoala big grin

| Ofiintă a răspuns:

Simt la fel ca si tine, seara nu pot dormi deoarece in timpul zilei nu depun foarte mult efort si in plus ma trezesc numai la amiaza in fiecare zi, imi este foarte greu sa ma trezesc cateodata la 11 laughing, iar in timpul scolii ce n-as da sa pot dormi pana la 8 happy
Deci asa cum a zis si @Dash totul se va schimba cand va incepe scoalahappy
Numai bine!
pa, pa

Răspuns utilizator avertizat
| LMAO a răspuns:

E de la aceasta vreme care iti transmite starea ei urat dar fara precipitati incearca sa vezi daca mai are rost sa pui aceasta intrebare dupa ce zapada se vsa intinde pe sol