| pufuletzandreea a întrebat:

Buna TPU.in ulima vreme am impresia k prietenul meu nu ma mai iubeste, cu toate ca el spune ca ma iubeste mult, dar eu nu mai simt iubire din partea lui. parca vb altcumva cu mine nu ma mai suna asa de mult ca alta'data... oare chestia asta sa fie numai in mintea meacrying(((

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca simti ca nu mai tine la tine atunci s-a dus farmecul fericirii si ar trebui sa-l tragi de limba ca sa aflii motivul de ce nu mai tine la tine.

| Papusik a răspuns:

Poate chiar v-ati distantat.
Noi nu avem de unde sa stim ce se intampla intre voi doar din cateva explicatii sad.

| mona a răspuns:

Daca ai indoieli inseamna ca nu ai incredere in el,intr o relatie daca apar chestiile astea e inceputul sfarsitului, probabil tu vrei tot mai mult de la el si de aceia ti se nazareste ca nu se poarta ca altadata, ai incredere in el

| DeeaMarry a răspuns:

Poate ca are mai multa treaba, poate ca e preocupat de ceva, poate ca are o problema. Ai discutat cu el? L-ai intrebat ce se intampla?
Sunt aproape sigura ca nu.
Nu stiu de ce va e mai usor sa intrebati niste oameni straini, care nu pot decat sa isi dea cu parerea, pentru ca nu va cunosc, decat sa discutati cu persoana iubita si sa lamuriti lucrurile.

| karinamark a răspuns:

Depinde si de cat timp sunteti impreuna poate tipul are nevoie de o pauza apoi clar se va intoarce la tine.Cel mai bine ar fi sa nu ii dai nici un semn de viata cateva zile (gen nu-i mai raspunde la telefon pe mess sau facebook, nu iesii cu el) vezi ce se intamplawinking

| Izabella97777 a răspuns:

Eu spun sa nu tragi concluzii pripite. poate face asta doar ca sa te lase putin mai libera,sa nu te simti sufocata,e normal ca la inceput de relatie sa fie mai atent, mai grijuliu, sa te sune de 3-4 ori pe zi, dar cu cat relatia inainteaza el incearca sa iti dea si tie o oarecare libertate, cat si lui.eu spun sa stai de vorba cu el si vei vedea in ochii lui daca te iubeste sau face toate chestiile astea doar ca sa nu te raneasca daca v-ati desprti.bafta!

| KoolKitty a răspuns:

Ar trebui sa discuti cu el. Poate ca nu te mai considera destul de buna pentru el.(nu vreau sa te jignesc) Depinde si de diferenta de varsta dintre voi. Eu nu prea ma pricep in domeniul asta pentru ca sunt alone...