| deyu121 a întrebat:

Buna TPU.In ultima vreme ma simt tare ciudat.Nu stiu cum sa explic.Adica nu am pofta de mancare,ma simt tare obosita, parca plutesc..Nu stiti ce am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Rebecca123 a răspuns:

Se poate sa te simti asa din cauza caldurii. Mananca multe fructe, legume si hidrateaza-te cu multe lichide (2L pe zi).Ori poate esti indragostita laughing

| Denudeny a răspuns:

Poate ai depus mult efort in ultimul timp, sau poate ca nu ai dormit una sau mai multe nopti. Ar fii buna putina odihna...Sau poate ca e vorba de anemie.Sa te faci bine! Pup...:*