| Maney31 a întrebat:

in urma cu 2 saptamani am simtit o durere la testicolul stang, fapt pentru care am mers la doctor, mi-au iesit analizele de sange bune si mi-a zis ca la baieti este ceva "vena" (parca) care le mai da probleme, bun. Nu mai simt durerea la testicol, numai ocazional, dar in schimb simt niste intepaturi in partea stanga si langa buric, nu dureaza mult si sunt la intervale mari de timp, ce poate sa insemne?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| untu a răspuns:

Mai repeta inca odata analizele la sange si la urina! Nu se poate sa zica ca nu ai nimic, poate fi o boala ascunsa, dar trebuie prevenita la timp! Spune-i medicului sa fie sigur, sa spuna adevarul ca sa nu riste sa fie acuzat de malpraxis (neatentie sau neglijenta medicala) si sa fie dat in judecata!