| FanicaFaraBaraJosFanel a întrebat:

Ma numesc Radu si am 16ani.
Cu 2 saptamani in urma m-am lovit la testicule. De atunci am o durere la testicol stang usoara parca simt ca cineva imi strange usor testiculul in partea de jos a acestuia. Aceasta durerea de testicul este completata de o durere de abdomen inferior in partea stanga. Ce sa fac? Exista sanse sa imi treaca de la sine?

3 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Mergi la medic cat de repede poti. Sanatate!

| Irinα a răspuns:

Du-te la doctor. Nu mai sta, caci acest mic accident poate avea mari urmari.

| D0ntSt0pToMeBro a răspuns:

Exista MEDIC. De ce nu mergi la el, in loc sa ne intrebi pe noi si sa pierzi si mai mult timp?