| Sebyy_4815 a întrebat:

Inca o intrebare dupa operatia de amigdale.
E normal sa slabesc 7 kg dupa 1 saptamana de la operatia de amigdale?
Eram eu putin supraponderal dar nu ma asteptam sa slabesc asa mult si inca cred ca voi mai slabi ca inca nu pot manca, ma inteapa ingrozitor gatu si abia beau 1l de apa/ceai pe zi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| stephanny a răspuns:

Nu iti face griji serios, dupa ce o sa iti revii si organismul tau va reveni la normal. multa sanatate!

| RazvanRzv a răspuns:

Dupa operatie de amigdale nu poti consuma orice. mai mult suc de portocalelaughing
E normal. mai ales ca ai inceput probabil brusc sa nu mananci multwinking

| kiss_7336 a răspuns:

Incearca sa mananci putina supa cu paine inmuiata si eu sunt operata de 3 zile si imi este ff greu da asta e incearca si ceai cu biscuiti nu ai voie sucuri acidulate nu ai voie sa faci efort