| Carnage a întrebat:

O intrebare simpla : Daca alerg zilnic (aproximativ 2 km) beau ceai verde mai fac si sala (2 ori pe saptamana) si tin regim cat pot slabi in vacanta asta straight face?

Răspuns Câştigător
| SMA a răspuns:

Pai daca te tii serios de treaba ai putea da destul de mult. De exemplu eu cu ceaiul verde, cu 2 ore de mers si cu oprirea mancarii drogului numit ciocolata(de care sunt cateodata addicted) am dat intr-o luna 5 kg. Daca tu decizi sa faci si sala banuiesc ca vei reusi sa dai 6 sau 7 kg. Dar depinde si de corpul tau. Poti slabi repede sau mai greu. Oricum, eu iti urez multa bafta!

3 răspunsuri:
| Ebsghjs a răspuns:

10 kilograme maxim.

| Cosmin86 a răspuns:

Sper ca stii ca e imposibil sa ti se spuna un numar exact de kg cat poti slabi, nu? Asta depinde de metabolism, de genetic, de alimentatie ( acelasi regim da rezultate DIFERITE pentru persoane diferite), etc.

| liliacALB a răspuns:

15 kg cel putin, parerea mea. Depinde si cate ai acum.