| ღCuteღKissesღ a întrebat:

M-am lovit la unghia de la degetul mare si mi s-a invinetit. Poate sa-mi cada unghia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cineva3 a răspuns:

O sa iti cada daca s-a invinetit, dar nu-ti fa probleme am patit si eu ....Normal a crescut la loc si nu o sa te doara... Sper ca te-am ajutat. Funda?

3 răspunsuri:
| PattyC a răspuns:

Da o sa titi cada am patit si eu odata dar in cateva zile o sa iti creasca la loc sper ca te-am ajutat. Funda?

| ƒαηтαѕу a răspuns:

Da.o sa iti cada dar si eu am patit-o la al 2-lea deget de la picior.
Sa stii ca nu te doare deloc, nici macar nu simti.
Iti creste cam intr-o 1-2 asa.

| Ellena11_2086 a răspuns:

Posibil să îţi cadă, am păţit-o :-ss. Dar mi-a crescut la loc într-un timp foarte scurt kiss