| SAS14 a întrebat:

M-am lovit la unghia mare de la mana dar nu la baza ci la varf.Mi s-a invinetit un pic si ma doare
O sa-mi cada unghia?
MULTUMESC

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Nu.O sa iti ramana o perioada invinetita pana iti creste si tai partea aia.

| R0R0 a răspuns:

Nu. O sa ramana invinetita

| anneAlb a răspuns:

Nu. Am patit si eu la picior, la baza, acum 6 luni si nu mi-a cazut. Unghia o sa creasca in continuare si vei scapa de partea aceea